Na sportowo z Mikołajem

Na sportowo z Mikołajem

Około 30 zawodniczek i zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego „Azymut” Siedliska, w dniu 5 grudnia br., uczestniczyło w treningu i minizawodach w biegu na orientację. Zawody i spotkanie z Mikołajem odbyło się na terenie krasnobrodzkich lasów. Uczestnicy rywalizowali na dwu trasach: A dla najmłodszych i B dla starszych. Na trasie pierwszej najlepsze czasy osiągnęli w kolejności: Karolina Kardasz, Kacper Kość i Jakub Halinowski. Trasę trudniejszą najszybciej przebiegli: w kategorii chłopców: Kacper Swatowski, Daniel Bekier, Sebastian Bojko, w kategorii dziewcząt: Oliwia Sudak, Marta Sierkowska, Anna Sarzyńska. Na mecie biegu na uczestników czekała gorąca herbata i prezenty od Mikołaja.
Tego samego dnia młode siatkarki UKS „Azymut” wywalczyły puchar za III miejsce, uczestnicząc w Mikołajkowym Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Zamość. Gratulacje!
Więcej informacji o działalności klubu i kolejnych treningach siatkarek i orientalistów znajduje się na stronie internetowej klubu www.azymutsiedliska.cba. Zapraszamy.

Na podstawie przesłanych informacji GOK KC

Skip to content