Slavica Dance

Od września 2019 r w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysokiem oraz w świetlicy miejscowości Skokówka ruszyły zajęcia fitnessowo – taneczne Slavica Dance, prowadzone przez instruktor P. Agnieszka Tor.

Slavica Dance jest nowością w klubach fitness, właścicielką Slaviki jest P. Justyna Bolek z Gdańska. Są to zajęcia z choreografią kroków fitness z modyfikowanymi krokami tańców ludowych, słowiańskich. Slavica Dance prowadzona jest przy rytmicznej, specjalnie stworzonej muzyce folkowej. Udział w zajęciach pozwala wyszczuplić i wymodelować
sylwetkę , spalić około 600 kalorii oraz wyrobić sobie koordynacje ruchowa. Przy rytmicznej muzyce ludowej wyrzucamy z siebie negatywne emocje i pozbywamy się stresu dnia codziennego. Slavica to folkowe cardio, które trenować mogą wszyscy niezależnie od wieku i płci. Panie z grupy „ Folkowe Gwiazdeczki ” pokazały się, w całej krasie, na Folkopolce w Skaraszowie 2019 r. Panie wystąpiły w strojach sportowych typu folk, co bardzo podobało się publiczności. W roku 2019 r pokazały swój układ choreograficzny na Targach Ekonomii Społecznej w Lublinie, 7 września wystąpiły we Włodawie podczas VIII Festiwalu Kulinarnego i Energii Kobiecej, 10 października grupa zaprezentowała się w Dołhobyczowie na zaproszenie Klubu Seniora.

Zajęcia prowadzi licencjonowany instruktor P. Agnieszka Tor, która szykuje nowe choreografie na najbliższe występy. Zostaną one wprowadzone już niebawem na zajęciach plenerowych które GOK Wysokie szykuje w swojej ofercie zajęć ruchowych.

Chętnych zapraszamy do kontaktu tel. z P. instruktor Agnieszką Tor lub Gminnym Ośrodkiem Kultury Gminy Zamość.

Skip to content