Sukces młodzików STS

Pierwsze miejsce wywalczyli zawodnicy STS Gryf Gmina Zamość prowadzeni przez trenera Pawła Szajewskiego w 10. Jubileuszowym Turnieju Mikołajkowym, organizowanym przez Diecezjalny Klub Sportowy Gaudium Zamość. Turniej odbył się 5 grudnia br. na hali sportowej OSiR w Zamościu. Indywidualnie nagrodzony został także bramkarz drużyny Mateusz Szewczuk. Drużyna STS, która zagrała w składzie: Szymon Janda, Mateusz Szewczuk, Adrian Gałaszkiewicz, Dawid Kosiński, Szymon Kudyk, Jan Piwko, Wiktor Ziemba, Gabriel Troć, Miłosz Łapa w meczu finałowym zwyciężyła z Football Academy Zamość 4:3, a ponadto pokonała DKS Gaudium 1:0, MKS Roztocze Szczebrzeszyn 6:0 oraz zremisowała 1:1 z KS Sokół Zwierzyniec. Gratulujemy!
Na podstawie przesłanych informacji GOK KC

To dzięki hojności Instytucji i Darczyńców na zakończenie turnieju uczestnicy zostali obdarowani pięknymi medalami, pucharami, statuetkami, dyplomami, nagrodami rzeczowymi i paczkami od Świętego Mikołaja.