Walczyli o Puchar Wójta Gminy Zamość

Walczyli o Puchar Wójta Gminy Zamość

W sobotę, 3 października 2020 r., w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Płoskiem odbył się VI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin IKO o Puchar Wójta Gminy Zamość.
Uroczystego otwarcia Turnieju dokonał Pan Konrad Dziuba zastępca dyrektora wydziału społeczno-administracyjnego Gminy Zamość. Organizatorem Turnieju był Zamojski Klub Karate Kyokushin. Do rywalizacji przystąpiło 120 karateków z 11 Klubów IKO Polska. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach kata i kumite. W klasyfikacji drużynowej zwyciężył Lubelski KKK przed Klubem z Zamościa i Białej Podlaskiej. Szczególne podziękowania dla Gminy Zamość oraz wszystkich, którzy przyczynili się do sprawnego przebiegu turnieju: sędziom, obsłudze medycznej, członkom i sympatykom Zamojskiego KKK oraz jak zawsze nieocenionym, zaangażowanym w pomoc rodzicom.
Wyniki zamojskich zawodników: Matylda Bień – I miejsce kumite, w kategorii junior +60 kg Adam Łój – II miejsce kumite, w kategorii junior -75 kg; Szymon Łój – III miejsce kumite, w kategorii junior -70 kg; Martyna Nowosad – I miejsce kumite i I miejsce w kata, w kategorii młodziczek +50 kg; Jakub Przyczyna – I miejsce w kumite, w kategorii młodzik -60 kg; Wiktoria Łój – II miejsce w kumite, w kategorii młodziczek -50 kg; Krystian Jakubczak – III miejsce w kategorii młodzik -60 kg; Kacper Jakubczak – III miejsce w kumite, w kategorii młodzik -60 kg; Maria Łochin – III miejsce w kumite, w kategorii młodziczek -45 kg; Alan Kania – I miejsce kumite i I miejsce w kata w kategorii kadet +40 kg; Mikołaj Łoza – I miejsce w kumite, w kategorii kadet -35 kg; Marcin Jastrzębski – II miejsce w kumite, w kategorii kadet -35 kg; Kamil Jakubczak – III miejsce w kumite, w kategorii kadet -40 kg; Joanna Kowalska – III miejsce w kumite, w kategorii kadetek -45 kg; Mateusz Kasiedczak – III miejsce w kumite, w kategorii kadet -40 kg; Dawid Kania – I miejsce w kumite i I miejsce w kata, w kategorii dzieci -30 kg; Adam Pogudz – II miejsce w kumite, w kategorii dzieci -30 kg; Kacper Karski – III miejsce w kumite, w kategorii dzieci -35 kg; Szymon Gwozda – III miejsce w kumite, w kategorii dzieci -30 kg; Nikodem Kamys – III miejsce w kumite, w kategorii dzieci -40 kg. Wszystkim zawodnikom gratulujemy bardzo wysokiego poziomu sportowego.

Krzysztof Policha

Skip to content