Młodziczki Suchowiczteam na turnieju w Chełmie

Młodziczki Suchowiczteam na turnieju w Chełmie

27 lutego w hali chełmskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt rocz. 2009 i mł, z udziałem Niedźwiadka Chełm, Perełek Lublin, Piątki B.Podlaska, UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska. W sumie w zawodach uczestniczyło ponad 50 zawodniczek. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym z rewanżami.
Młode piłkarki trenera Tomasza Poździka wygrały pięć i zremisowały jedno spotkanie. Regulamin turnieju nie przewidywał prowadzenia klasyfikacji turniejowej, co jednak nie zablokowało emocji, radości i możliwości spełniania pasji piłkarskich. Zawodniczki klubu z Wólki Panieńskiej zanotowały następujące rezultaty: z Niedźwiadkiem Chełm 9:2 i 6:1, Piątką B.Podlaska 3:2 i 4:2,
Perełkami Lublin 7:2 i 2:2 .Najwięcej bramek zdobyła Wiktoria Poździk – 15.
Udany debiut zanotowała jedna z najmłodszych zawodniczek w zamojskim zespole – Jagoda Mroczek/2011,/zdobywając jedną z bramek.
Skład UKP Suchowiczteam: Marlena Sołtys, Oliwia Bzówka, Wiktoria Poździk, Aleksandra Momot, Anna Wołoch, Natalia Tymura, Alicja Krępińska, Maja Koza – mieszkanki gm. Zamość oraz Ada Kliszcz, Jagoda Mroczek, Nicole Serafin, Gabriela Bubiłek.

Skip to content