Świat(ło) natury – foto-wystawa Jerzego Tkaczyka

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość w Wysokiem zaprasza do indywidualnego oglądania Wystawy Fotografii „Świat (ło) natury”, autorstwa Jerzego Tkaczyka ze wsi Wysokie. Autor uwiecznił na zdjęciach wyjątkowe miejsca i momenty w pejzażach, powstałych na chwilę wskutek oddziaływania światła naturalnego. Wszystkie fotografie Jerzy Tkaczyk wykonał podczas podróży po Europie Zachodniej.

Kilkadziesiąt zdjęć ukazuje ciekawe ujęcia miejsc z uwzględnieniem padającego światła. Fotografie powstały w Niemczech, Belgii, Danii, Szwajcarii, Anglii i Francji. Wystawa będzie czynna w terminie od 1 marca do 30 lipca 2021 r. w godzinach 9:00‑14:00 za wyjątkiem sobót, niedziel i dni świątecznych.
Styczniowe Rozporządzenie Rady Ministrów (29.01.) zezwoliło na otwarcie muzeów i galerii sztuki w ścisłym reżimie sanitarnym oraz z limitem zwiedzających wynoszącym 1 osobę na 15 m². Biorąc więc pod uwagę dostępny metraż największej sali w Gminnym Ośrodku Kultury Gminy Zamość w Wysokiem, w której znajduje się wystawa, jednocześnie może ją zwiedzać maksymalnie 7 osób z zachowaniem zasady DDM (dezynfekcja, dystans, maseczka). W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Gminnym Ośrodkiem Kultury Gminy Zamość, nr tel. 797 384 700.

GOK: Edward Osiewicz i JK

Galeria zdjęć online: