Walczyli aby wspomóc

Walczyli aby wspomóc

12 czerwca Zamojski Klub Karate Kyokushin, zorganizował Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych i Puchar Wójta Gminy Łabunie w Karate Kyokushin. Zawody miały szczególny charakter, odbyły się pod hasłem: „Z nami Ania znokautuje glejaka!!!”
Ania jest naszą zawodniczką dzisiaj toczy swoją najważniejszą walkę w życiu. My jako rodzina Kyokushin, sekundujemy jej wszyscy i życzymy zwycięstwa w walce z nierównym przeciwnikiem.
Po raz kolejny potwierdziło się, że mamy wielu wspaniałych i bezinteresownych przyjaciół, że ogromne pokłady dobra, empatii tkwią w każdym uczestniku zawodów bez względu czy był zawodnikiem, sędzią czy kibicującym rodzicem. Zebraną kwotę 9265,38 zł. To pieniądze, które dzisiaj zasiliły konto Ani na https://zrzutka.pl/5eznku.
Jako organizatorzy dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w zbiórce i przyczynili się do tego, że na twarzy Ani pojawi się uśmiech a na twarzy jej rodziców pojawiły się łzy wzruszenia i szczęścia. To jest bezcenne– dziękujemy za zaangażowanie i hojność.

Krzysztof Policha

Skip to content