HIP HOP – zapisy!

Po wakacyjnej przerwie wznawiamy w GOK-u zajęcia nauki tańca HIP HOP dla dzieci w wieku 4-15 lat. Pierwsze spotkanie organizacyjno-poglądowe odbyło się w środę, 21 września 2022 r., w Gminnym Ośrodku Kultury Gminy Zamość – Wysokie 154. Pojawiło się ponad dziesięcioro uczestników z opiekunami. Rodzice zgodnie zaproponowali przesunięcie godziny startu środowych zajęć na 17:00. Nadal można się zapisać. Zbieramy zapisy do 17 września 2022 rPrzedłużamy zapisy do odwołania. W zależności od ilości zapisanych osób mogą powstać dwie grupy: dziecięca (dzieci w wielu 4-7 lat) i młodzieżowa (dzieci w wieku 8-14 lat), jednak na razie ruszyła jedna grupa wielowiekowa. Minimalna ilość uczestników do uruchomienia kolejnej grupy to 10 osób.

Zapisy telefoniczne i sms-owe: 797 384 700.
Zapisy email-owe: gok@gminazamosc.pl
Wystarczy podać imię i nazwisko dziecka, jego wiek i nr tel. kontaktowego do rodzica lub innego opiekuna prawnego.

Zajęcia HIP HOP poprowadzi doświadczony instruktor i tancerz, Wiktor Nurzyński z Zamościa, związany z Lubelskim Centrum Inicjatyw Tanecznych w Lublinie.

Odpłatność za pełny miesiąc (średnio 4 spotkania zajęciowe) wynosi 75 zł.

Nie zwlekaj. Zainwestuj w rozwój fizyczny i talent taneczny swojego dziecka! Zapraszamy rodziców do zapisywania swoich pociech!

GOK: Jarosław Kalbarczyk

Skip to content