Ludowy fitness w radiu

Ludowy fitness w radiu

Zajęcia fitness spod znaku „Slavica Dance” stały się tematem przewodnim audycji przedpołudniowej Katolickiego Radia Zamość. Na zaproszenie redaktor Eweliny Michalskiej w poniedziałek, 28.03.2022 r. o godzinie 10:00 w studio radiowym stawiły się cztery panie, reprezentujące grupę „Folkowe Gwiazdeczki”, działającą w ramach licencjonowanych zajęć „Slavica Dance”, organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość.

Już samo przyjęcie zaproszenia z radia wymagało od pań odwagi, ponieważ audycja była na żywo więc trema mogła sparaliżować. W niemal półgodzinnej rozmowie na żywo na falach 90,1 FM oraz 101,2 FM Katolickiego Radia Zamość można było usłyszeć wypowiedzi zarówno uczestniczek zajęć „Slavica Dance”, pań Joanny, Moniki i Jolanty, jak i instruktorki, Agnieszki Tor. Tak się złożyło, że cała odważna czwórka, występująca na antenie KRZ, pochodzi z Mokrego w Gminie Zamość, były więc panie jednocześnie „ambasadorkami” swojego aktywnego Sołectwa. Na antenie opowiadały o zajęciach fitness, które m.in. za sprawą „Slavica Dance” stały się już ich pasją. Wyraziły zadowolenie, że Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość organizuje bezpłatne zajęcia fitness dla pań niemal każdego dnia, od poniedziałku do piątku, w różnych punktach Gminy. Stały harmonogram zajęć obejmuje też kilka spotkań „Slavica Dance”.
Wprawdzie audycja była na żywo, ale można ją odtworzyć i posłuchać ponownie, wchodząc na stronę internetową Katolickiego Radia Zamość i odszukując artykuł, pt. „Fitness na ludowo, czyli „Slavica Dance” w Gminie Zamość”. Zapraszamy do wysłuchania tej audycji.

GOK: AT i JK
Foto: Ewelina Michalska (red. KRZ)

Skip to content