ODWOŁANE! Nauka tańca HIP HOP

Z przykrością zawiadamiamy, że z powodu poważnej kontuzji nogi u instruktora nauki tańca Hip Hop, jesteśmy zmuszeni ODWOŁAĆ CZERWCOWE ZAJĘCIA HIP HOP w zamojskim GOK-u w Wysokiem. Ubolewamy i przepraszamy, życząc jednocześnie instruktorowi szybkiego powrotu do zdrówka.

poniżej stary, nieaktualny już, wpis:

W kwietniu w Gminnym Ośrodku Kultury Gminy Zamość w Wysokiem wystartowały zajęcia nauki tańca HIP HOP. Na pierwszą lekcję grupy młodszej (dzieci w wielu 4-7 lat) stawiło się 10 uczestników – zajęcia tej grupy będą więc kontynuowane do końca roku szkolnego – nadal jeszcze można zapisać dziecko. Niestety, grupa starsza (8-12 lat) nie osiągnęła minimalnej ilości uczestników i nie będzie kontynuowana w tym roku szkolnym.

Zajęcia grupy młodszej odbywają się w środy w siedzibie GOK-u w Wysokiem 154, 22-400 Zamość – start o godz. 15:30. Jeśli do końca kwietnia uda się zebrać grupę starszą, wówczas jej lekcje zostaną wznowione w te same środy, tyle że o godz. 16:30. Zajęcia taneczne HIP HOP prowadzi doświadczony instruktor, Wiktor Nurzyński z Zamościa, reprezentujący Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych w Lublinie. Rekrutacja trwa! Odpłatność za pełny miesiąc (średnio 4 spotkania zajęciowe) wynosi 60 zł. Zainwestuj w rozwój fizyczny i talent taneczny swojego dziecka! Zapraszamy rodziców do zapisywania swoich pociech drogą e-mail lub sms – zgłoszenia przyjmuje pracownik GOK-u (dyrektor.gok@gminazamosc.pl lub kom. 507 166 311) – należy podać imię i nazwisko uczestnika, jego wiek oraz nr tel. do rodzica/opiekuna prawnego.

GOK: Jarosław Kalbarczyk

Regulamin

 

Skip to content