Gnomy i skrzaty z włóczki. Ferie – 25.01.2023

Gnomy i skrzaty z włóczki. Ferie – 25.01.2023

W ostatnim czasie coraz modniejsze stają się gnomy, czyli stworki krasnoludkowe z długimi i puszystymi brodami, szpiczastą czapeczką całkowicie zachodzącą na oczy i kulfoniastym nosem, krewniacy skrzatów i towarzysze zabaw dla elfów. W drugą środę ferii, 25.01.2023 r., w Gminnym Ośrodku Kultury Gminy Zamość w Wysokiem odbyły się warsztaty z tytułowej nazwy plakatu „Ferie, skrzaty i elfy”. Podjęliśmy się zadania, aby każdy własnoręcznie wykonał gnoma lub skrzata z włóczki.

Zadanie wydawało się trudne, ale w rezultacie powstały przecudne skrzaty w pięknych, kolorowych czapeczkach z puszystymi pomponami na głowie oraz drewnianym lub pluszowym nosem. Sympatyczne stworki umilą każde otoczenie.
W drugiej części zajęć odbyła się budowa domku dla małych skrzatów, który powstał w stanie surowym otwartym więc dzieci zaczęły go „wykańczać” kolorować farbami. Mamy nadzieję, że nasze zajęcia podobały się uczestnikom, bo nie ukrywamy, że ekipie GOK-u praca „budowlana” z dziećmi sprawiła wiele radości.

Ekipa GOK-u

Skip to content