Finał zajęć Hip Hop 14.06.2023

Finał zajęć Hip Hop 14.06.2023

Najwytrwalsi uczestnicy zajęć nauki tańca Hip Hop zaprezentowali rodzicom składankę układów tanecznych. Finałowy występ grupy dziecięco-młodzieżowej miał miejsce w Zamojskim „GOK-u Wysokie” w środowy wieczór, 14.06.2023 r. Przed letnią przerwą wakacyjną adepci nauki nowoczesnego tańca „ulicznego” przygotowali pokaz pod okiem instruktora, Wiktora Nurzyńskiego z Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych w Lublinie (LCIT), które jest faktycznym realizatorem zajęć w wysockim ośrodku. Zobacz mini-fotogalerię z pokazu finałowego.

Co środę w minionym roku szkolnym w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość w Wysokiem odbywały się zajęcia nauki tańca Hip Hop dla dzieci i młodzieży w wieku 4-15 lat. Zajęcia z reguły startują w połowie września i trwają do połowy czerwca roku następnego. Potem następuje przerwa wakacyjna. Pomimo letniego zawieszenia zajęć już w sierpniu można zapisać swoją pociechę na zajęcia w nowym roku szkolnym. Do grupy można dołączyć nawet z zerowym doświadczeniem – wystarczą chęci, nieco wytrwałości i systematyczność. Każda środowa lekcja w minionym roku szkolnym trwała 60 minut ze startem o godz. 17:00. O wrześniowym wznowieniu zajęć będziemy informować w sierpniu w internecie.
Zapisy telefoniczne i sms-owe: kom. 797 384 700 lub na miejscu przed zajęciami. Zapisy drogą e-mail: gok@gminazamosc.pl .
Wystarczy podać imię i nazwisko dziecka, jego wiek i nr tel. kontaktowego do rodzica lub innego opiekuna prawnego.

Odpłatność za pełny miesiąc (średnio 4 spotkania) wynosiła w minionym sezonie 75 zł od osoby (umowa z LCIT).

Nie zwlekaj! Zainwestuj w rozwój fizyczny i talent swojego dziecka! Zapraszamy rodziców do zapisywania swoich pociech!

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość: Jarosław Kalbarczyk

Skip to content