Teatrzyk na finał ferii, 27.01.2023 r.

Teatrzyk na finał ferii, 27.01.2023 r.

W ostatni piątek ferii, na finał akcji „Ferie, skrzaty i elfy”, w Zamojskim „GOK-u Wysokie” odbyło się widowisko teatralne dla dzieci, pt. „Zimowa Opowieść”. Do Gminy Zamość przyjechało Studio Teatralne „Krak-Art” z Krakowa, które zajmuje się realizacją objazdowych spektakli interaktywnych dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Mali widzowie nie tylko mogą śledzić odgrywaną historię bajkową, ale mają też możliwość wziąć aktywny udział w widowisku i tak też było u nas w wysockim GOK-u.

„Zimowa Opowieść” sprawiła dziecięcej widowni wiele radości i śmiechu. Były też różne emocje, wzbudzane śledzeniem historii przygód niesfornego elfa o imieniu Chichotek, który robił za dużo niestosowne żartów i takim właśnie zachowaniem naraził się Wróżce, która zamieniła go w pingwina i wysłała do lodowej krainy, gdzie rządziła królowa, zmuszająca wszystkich do ciężkiej pracy. Chichotek jako pingwin przeżywa kolejne perypetie, chce uciec i powrócić do swej dawnej postaci. Musi jednak zmienić swoje zachowanie. Wszystko w tej bajce kończy się rzecz jasna dobrze. Spotkaniu z teatrzykiem towarzyszyło wiele atrakcji, a nawet wspólny taniec dzieci i opiekunów z Chichotkiem i Wróżką.
Bardzo serdecznie dziękujemy aktorom z krakowskiego Studia Teatralnego „Krak-Art” za przybycie, a uczestnikom za udział w wydarzeniu. To było ostatnie feryjne działanie ekipy GOK-u w tym roku, ale nie ostatnie w ogóle. Śledźcie naszą ofertę w internecie na www.gok.gminazamosc.pl i na FB: Zamojski „GOK Wysokie”.

Ekipa GOK-u

Skip to content