Zumba Kids ODWOŁANA

Zumba Kids ODWOŁANA

Z przykrością informujemy, że nie będzie kontynuacji zajęć ZUMBA KIDS w Zamojskim „GOK-u Wysokie”, ponieważ po 4 zajęciach pilotażowych w marcu liczba osób zainteresowanych podpisaniem umowy na odpłatność za kontynuowanie zajęć nie osiągnęła wymaganego minimum.

Poniżej pierwotny tekst artykułu – zdezaktualizowany. 

Uwaga Rodzice! Zapraszamy do zapisywania dzieci i młodzieży na marcowe zajęcia pilotażowe ZUMBA KIDS. Od ilości zapisanych uczestników zależy czy zajęcia będą kontynuowane w kolejnych miesiącach. 

ZAPISZ SWOJĄ POCIECHĘ NA SPORĄ DAWKĘ ZDROWEGO RUCHU W TANECZNYCH RYTMACH!

Wyślij SMS na nr 507 166 311 – podaj imię i nazwisko dziecka oraz wiek. Resztę formalności dopełnisz z instruktorką przed zajęciami. Zapraszamy do GOK-u w każdy czwartek marca 2024 r. o godz. 16:00. Zajęcia dla dzieci od 6-go roku życia. Pierwsza godzina gratis! Przyjdź, zatańcz i zdecyduj czy chcesz chodzić na „Zumba Kids”? Opłata miesięczna: 65 zł (4 spotkania – umowa), szczegóły u instruktorki. To jedyne zajęcia w tej formule w okolicy!

Instruktorka Zumba Kids: Katarzyna Szeptuch z Lubelskiego Centrum Inicjatyw Tanecznych w Lublinie. Zamościanka związana z tańcem od ponad 13 lat (w tym z tańcem towarzyskim). Od ponad 3 lat z powodzeniem prowadzi zajęcia Zumba Kids w różnych placówkach na terenie woj. lubelskiego.

Poznaj formułę „Zumba Kids”! Zainwestuj w zdrowie fizyczne i talent dziecka.

Adres marcowych zajęć pilotażowych w GOK-u: Wysokie 154, 22-400 Zamość, sala na I piętrze.

Od frekwencji zależy czy będzie kontynuacja zajęć w kolejnych miesiącach (kwiecień-czerwiec 2024 r.). W przypadku dużej frekwencji mogą powstać dwie grupy (młodsza i starsza). Optymalna wielkość grupy: 10-12 osób. Zapraszamy!

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość w Wysokiem: Jarosław Kalbarczyk

Skip to content