„ShowMeni” dla kobiet w Telatynie 6.03.2024 r.

„ShowMeni” dla kobiet w Telatynie 6.03.2024 r.

Męski zespół „ShowMen Szopinek” przyjął zaproszenie z Gminy Telatyn do występu podczas gminnych obchodów Dnia Kobiet (6.03.2024 r.). Panowie z Szopinka zaśpiewali na finał spotkania, a ich żywiołowy koncert w Domu Strażaka w Telatynie wzbudził ogromne poruszenie wśród żeńskiej publiczności i „eksplozję” pozytywnej energii.

Gmina Telatyn co roku organizuje obchody Dnia Kobiet, ale tym razem odbyło się to z udziałem śpiewających gości z Gminy Zamość w osobach panów z męskiej grupy wokalnej „ShowMen Szopinek”. Spotkanie z okazji Dnia Kobiet w Domu Strażaka w Telatynie nosiło nazwę „Panowie dla Pań”. W roli gospodarza wystąpił Wójt Gminy Telatyn Dariusz Kozłowski, a część artystyczna niemal w całości należała do Panów. Po złożeniu życzeń, odśpiewaniu „sto lat”, i podzieleniu tortu przyszedł czas na występy. Na pierwszy ogień poszła miejscowa formacja wokalna „Lawenda”, a na finał żywiołowo zaśpiewali goście z Gminy Zamość, czyli grupa „ShowMen Szopinek”. Pomimo niepełnego składu, zespół szybko złapał dobry kontakt z publicznością i swoim koncertem zrobił wręcz furorę wśród kobiecej publiczności z Gminy Telatyn. I o to chodzi!

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość w Wysokiem: Jarosław Kalbarczyk
Zdjęcia organizatora.

Zespół „ShowMen Szopinek” funkcjonuje w ramach działalności statutowej Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość z siedzibą w Wysokiem.

Skip to content