„ShowMeni” i kabaret w Szopinku 3.03.2024 r.

„ShowMeni” i kabaret w Szopinku 3.03.2024 r.

W niedzielny wieczór, 03.03.2024 r., w świetlicy wiejskiej w Szopinku dwie gminne formacje artystyczne dały super-popis dla zebranych pań z okazji sołeckich obchodów Dnia Kobiet. Po otrzymaniu kwiatka i słodyczy panie z Szopinka mogły się delektować muzyką i skeczami.

Na własnym podwórku męski zespół wokalny „ShowMen Szopinek” koncertował na luzie i z werwą. Panowie z instruktorem Cezarym Gomułką zaśpiewali m.in. takie hity, jak „Jak się masz kochanie”, „Nogi”, „Byle było tak”, „Nie jesteś sama” czy „Nigdzie nie znajdziesz”. Żeńska w większości publiczność podziękowała za występ gromkimi i długimi brawami, co poskutkowało bisem. Następną formacją, która przykuła uwagę szopinieckiej widowni było trio kabaretowe „Taka Potrzeba” z Łapiguza. Gościnny występ kabareciarzy objął nowe skecze, pt. „Spotkanie koleżanki”, „Prezes” i „Sąd”. Wszystkie przyjęto śmiechem i brawami. Po takim wstępie dalsza część spotkania przebiegła w przyjemnej i miłej atmosferze.

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość w Wysokiem: Agnieszka Tor, red. JK

„ShowMen Szopinek” i „Taka Potrzeba” funkcjonują w ramach działalności statutowej Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość z siedzibą w Wysokiem.

Skip to content