„ShowMeni” kobietom w Zwierzyńcu 8.03.2024 r.

„ShowMeni” kobietom w Zwierzyńcu 8.03.2024 r.

Tym razem miejscem koncertu męskiej grupy wokalnej „ShowMen Szopinek” było Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Zwierzyńcu. Panowie śpiewająco zaskarbili sobie przychylność żeńskiej widowni podczas oficjalnego gminnego spotkania z okazji Dnia Kobiet.

Męskie zespoły artystyczne w pierwszej połowie marca mają wzięcie jak nigdy. Tak właśnie się dzieję z grupą wokalną „ShowMen Szopinek”, która stała się pożądaną atrakcją artystyczną nie tylko w rodzimej Gminie Zamość, ale też wśród samorządów ościennych. 8 marca 2024 r. panowie przyjęli zaproszenie z Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Zwierzyńcu, by wzbogacić spotkanie z okazji Dnia Kobiet, zorganizowane głównie dla członkiń Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Zwierzyniec. Po raz kolejny męski zespół wokalny z Szopinka w Gminie Zamość potwierdził, że świetnie sobie radzi z każdą publicznością w każdym miejscu. Na dowód zacytujmy zwierzynieckiego autora relacji z tego wydarzenia: „Panowie z zespołu ShowMen z Szopinka zrobili prawdziwe show!”.

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość w Wysokiem: Jarosław Kalbarczyk
Zdjęcia organizatora.

Zespół „ShowMen Szopinek” funkcjonuje w ramach działalności statutowej Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość z siedzibą w Wysokiem.

Skip to content