„ShowMeni” w Sitnie 7.03.2024 r.

„ShowMeni” w Sitnie 7.03.2024 r.

Szarmanccy panowie z zespołu „ShowMen Szopinek” nie odmówili na zaproszenie od organizatorów spotkania szkoleniowego, zorganizowanego przez Lokalną Grupę Działania „Ziemia Zamojska” z okazji Dnia Kobiet. Miejscem spotkania było Centrum Kultury z Biblioteką w Sitnie, a rola „ShowMenów” polegała na zapewnieniu uczestniczkom pozytywnych wrażeń artystycznych. Zespół zaśpiewał więc na finał spotkania, obdarowując kobiecą publiczność kwiatami, życzeniami i …przebojami.

I znów męska grupa wokalna „ShowMen Szopinek” wystąpiła przed żeńską publicznością, tym razem w Sitnie w dniu 7.03.2024 r. Panowie zapewnili część artystyczną podczas spotkania szkoleniowego, którego motywem przewodnim było hasło „Rozwój Kobiecej Siły”. Przedsięwzięcie zorganizowała organizacja LGD „Ziemia Zamojska” z okazji Dnia Kobiet, dlatego tematykę dopasowano do kobiecego odbiorcy. Z kolei męski zespół z sąsiedniego Szopinka miał być miłą „niespodzianką” dla uczestniczek spotkania. I był. Panowie jak zwykle nie zawiedli oczekiwań publiczności. Grupa „ShowMen Szopinek” z Gminy Zamość zyskuje coraz większe uznanie poza granicami rodzimej Gminy. Jak się okazuje, zdobyta renoma jest w pełni zasłużona.

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość w Wysokiem: Jarosław Kalbarczyk
Zdjęcia organizatora.

Zespół „ShowMen Szopinek” funkcjonuje w ramach działalności statutowej Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość z siedzibą w Wysokiem.

Skip to content