Letnie przedstawienie dla dzieci w Lipsku


Już 12 sierpnia 2020 r. na boisku przy Centrum Kultury Sołectwa Lipsko odbędzie się wakacyjne przedstawienie dla dzieci z cyklu „Letni Teatrzyk Podwórkowy i Spółka”. Tym razem Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość zaprasza dzieci na występ rodzinnego Cyrku FOCUS oraz spotkanie muzyczne z zespołem kameralnym zamojskiej orkiestry symfonicznej. Start o godz. 14:00.

Będzie to już trzecie z czterech zaplanowanych tego lata spotkań wakacyjnych dla dzieci, organizowanych w reżimie sanitarnym przez Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość. Ze względu na wciąż obowiązujące obostrzenia i stan epidemii w Polsce, postarajmy się zachować dystans społeczny 1,5 m oraz zminimalizować kontakt fizyczny, zwłaszcza dziecięcych widzów. W programie plenerowego widowiska scenicznego w Lipsku są następujące atrakcje:

  • krótki konkurs wiedzy o Gminie i rocznicy 30-lecia Samorządności Gmin w Polsce,
  • występ rodzinny Cyrku „Focus”,
  • pokaz grupy tanecznej „Slavica Dance”, prowadzonej przez GOK,
  • występ Zespołu Kameralnego Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego z Zamościa,
  • „Czekoladowy Zakątek” dla dzieci*, czyli rozlewnia czekolady, soków i koktajli.
    Zapraszamy dzieci i rodziców z Lipska i okolic.

*Projekt „Czekoladowy Zakątek” – rozwój Koła Gospodyń Wiejskich w Bortatyczach poprzez zakup urządzeń gastronomicznych dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu „Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 4”.

GOK: EO i JK

Skip to content