Hip Hop trwa! Zapisy też!

UWAGA! ODWOŁUJEMY ZAJĘCIA HIP HOP W DNIU 25.10.2023 r. z powodu startu instruktora w turnieju. Nie będzie też zajęć 1 listopada (święto). Zapraszamy od 8.11.2023 r.

Rodzicu! Przyjdź, zobacz, zapytaj swojej pociechy i ZAPISZ swój Skarb na zajęcia nauki tańca Hip Hop. Zajęcia pokazowe za nami. Spotykamy się co środę o godz. 17:00 w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość w Wysokiem (duża sala na piętrze). Czas zajęć: 60 min. Cykl spotkań potrwa do czerwca 2024 r. Zajęcia preferowane dla uczestników w wieku 6-15 lat, ale nie odmówimy też lekko młodszym lub nieco starszym uczestnikom. Poziom zaawansowania początkującego tancerza nie ma znaczenia, może być zerowy i można zacząć nawet w środku roku szkolnego.

Zapisy telefoniczne i sms-owe: 797 384 700 lub na miejscu przed każdymi zajęciami u instruktora prowadzącego.
Zapisy drogą e-mail: gok@gminazamosc.pl
Wystarczy podać imię i nazwisko dziecka, jego wiek i nr tel. kontaktowego do rodzica lub innego opiekuna prawnego. Odpłatność za pełny miesiąc (średnio 4 spotkania zajęciowe) wynosi 65 zł od osoby. Po pierwszych darmowych zajęciach „rozpoznawczych” rodzic na miejscu może podpisać umowę z Lubelskim Centrum Inicjatyw Tanecznych (siedziba w Lublinie).

Zajęcia HIP HOP w Zamojskim „GOK-u Wysokie” prowadzi doświadczony instruktor LCIT i wielokrotnie nagradzany tancerz Hip-Hop, Wiktor Nurzyński.

Nie zwlekaj! Zainwestuj w rozwój fizyczny i talent taneczny swojego dziecka! Zapraszamy na kolejne zajęcia w środę. Przyjdź, zobacz, pogadaj z dzieckiem i zdecydujcie razem.

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość: Jarosław Kalbarczyk

Skip to content