Turniej par brydżowych w GOK-u

28 zawodników stawiło się 7-go kwietnia 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury Gminy Zamość w Wysokiem, by powalczyć w VIII Grand Prix Lubelszczyzny w Brydżu Sportowym Par – Otwarty Turniej Par, jako jeden z cyklu turniejów eliminacyjnych będzie miał swój ciąg dalszy z finałem Top-24 w Lublinie. Przybyłych graczy powitał w murach GOK-u dyrektor ośrodka, Jarosław Kalbarczyk. Organizatorem VIII edycji Grand Prix Lubelszczyzny jest Lubelski Związek Brydża Sportowego wspólnie ze Stowarzyszeniem Sportowo-Artystycznym proAktiv. Patronat Honorowy nad turniejem w GOK-u objął Wójt Gminy Zamość Ryszard Gliwiński. Patronat medialny sprawowały Dziennik Wschodni i Kronika Tygodnia. W turnieju rywalizowało 14 par. Wyniki można zobaczyć TUTAJ.
Degustację tradycyjnych przekąsek dla uczestników turnieju serwowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Lipsku z panią Anną Serafin na czele i Koło Gospodyń Wiejskich w Chyżej z nową przewodniczącą, Małgorzatą Szatraj.
Do wręczania nagród organizatorzy zaprosili patrona turnieju, wójta Ryszarda Gliwińskiego. Nagrody ufundowali partnerzy zawodów – sponsorzy: Euromaster Serwisowanie Opon i Pojazdów w Zamościu, Zamojskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o., Myjnia Bezdotykowa Tomix w Zamościu i PressKom Usługi Poligraficzne i Informatyczne. Niewykluczone, że w przyszłoroczna edycja tego wydarzenia również odbędzie się w GOK-u Gminy Zamość.

GOK: EO

Skip to content