Radośnie i kolorowo w Żdanówku

26 czerwca 2022 r. (niedziela), przy świetlicy wiejskiej w Żdanówku, odbył się Piknik Rodzinny. Na stoisku Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość z/s w Wysokiem czekało wiele atrakcji, a najmłodsi uczestnicy ochoczo z nich korzystali. Pod opieką animatorów z GOK-u i własnych opiekunów brali udział w warsztatach plastycznych, zabawach sprawnościowych i puszczali mega mydlane bańki. Talent i zaangażowanie były nagradzane upominkami – niespodziankami. Na każdego chętnego czekała też balonowa postać, a kto chciał mógł upiększyć fryzurę kolorowym warkoczykiem.
Popołudnie uatrakcyjniały ponadto dmuchane zamki, liczne zabawy, możliwość „zamówienia” wakacyjnego makijażu i tatuażu, pokaz umiejętności strażackich w wykonaniu Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Żdanówek i smaczny poczęstunek.

Organizatorami tego wspaniałego wydarzenia byli: Samorząd Gminy Zamość, Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa Żdanówek, Koło Gospodyń Wiejskich w Żdanówku, OSP Żdanówek.

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość z/s w Wysokiem