„Folkowe Gwiazdeczki” pożegnały Lato 2023

„Folkowe Gwiazdeczki” pożegnały Lato 2023

W niedzielę, 17.09.2023 r., nad zalewem miejskim w Zamościu odbyło się wydarzenie plenerowe pn. „Sportowe Pożegnanie Lata” z gościnnym udziałem tanecznej grupy fitness „Folkowe Gwiazdeczki” z Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość. Organizatorem przedsięwzięcia był zamojski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

„Folkowe Gwiazdeczki” z Gminy Zamość wystąpiły na zaproszenie zamojskiego OSiR-u pod czujnym okiem instruktorki, Agnieszki Tor, ale na pokazach się nie skończyło. Dziewczyny z folkowej grupy fitness wzięły aktywny udział w wydarzeniu, współprowadząc blok sportowo-taneczny i aktywizując osoby uczestniczące w „Sportowym Pożegnaniu Lata”. Z ogromną i pozytywną dawką energii „Folkowe Gwiazdeczki” w swoich wyróżniających się kwiecistych strojach zaprezentowały swój pokazowy program na bazie kroków wg formuły „Slavica Dance”. Taniec, ruch, dynamika i głośna folkowo-rytmiczna muzyka – przy takim zestawie dziewczyny podzieliły się swoją pasją do sportu, tańca i aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu.

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość: Małgorzata Sokołowska

Żeńska taneczna formacja fitness „Folkowe Gwiazdeczki” funkcjonuje w ramach działalności Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość z siedzibą w Wysokiem.

Skip to content