Ach, co to był za bal! – czyli Choinka w GOK-u

Aby styczniowej „choinkowej” tradycji stało się zadość, Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość z/s w Wysokiem (GOK) zaprosił do wspólnej zabawy najmłodszych mieszkańców gminy. Spotkanie odbyło się 25 stycznia w godzinach popołudniowych.

Zabawa była jednocześnie balem przebierańców, dlatego, po raz kolejny zresztą, można było podziwiać niezwykle pomysłowe i dopracowane kreacje uczestników. Animatorki z GOK-u, występujące tym razem w strojach super-bohaterek, zadbały o to, aby wieczór na długo pozostał w pamięci gości.

Po powitaniu przybyłych, uczestnicy wzięli udział w warsztatach plastycznych, podczas których mieli za zadanie przygotować laurkę dla Świętego Mikołaja. Dzieci włożyły bardzo dużo pracy i serca w ich przygotowanie, ponieważ wiedziały, że tego wieczoru, specjalnie na tę okazję, z dalekiej północy przybędzie długo wyczekiwany gość. Po części plastycznej nastąpiła część taneczna, która jednocześnie rozgrzała najmłodszych i nastroiła ich do kolejnego punktu programu, jakim były zabawy i animacje. Dzieci wzięły udział w konkurencjach z chustą animacyjną oraz w grze zręcznościowej. Kolejny blok taneczny zakończył się wspólnym nawoływaniem Św. Mikołaja.

Święty Mikołaj podziękował wszystkim za przygotowanie dla niego przepięknych kartek i obdarował każde dziecko upominkiem. Zwieńczeniem wieczoru był słodki poczęstunek oraz sesja zdjęciowa z Mikołajem.

Prosimy jednak nie chować strojów balowych zbyt głęboko do szafy, bo już 9 lutego odbędzie się w GOK-u Zabawa Karnawałowa, na którą wszystkich serdecznie zapraszamy!

GOK: Małgorzata Wołoszyn

Skip to content