Teatr objazdowy w GOK-u

Teatr „Blaszany Bębenek” z Trzebini wystawił w ferie dwa spektakle dla dzieci w Gminie Zamość. W GOK-u w Wysokiem widzowie obejrzeli „Alicję w krainie czarów”.
W drugą środę ferii zimowych (7.02.2018) do Gminy Zamość zawitał 2-osobowy teatr objazdowy „Blaszany Bębenek” z Trzebini (woj. małopolskie). Najpierw w Lipsku wystawił przedstawienie „Skarb to nie tylko złoto”, a kilka godzin później w GOK-u w Wysokiem odbyła się inscenizacja „Alicji w krainie czarów”.
Teatr „Blaszany Bębenek” z Trzebini to agencja artystyczna tworząca innowacyjne spektakle, w których dziecięca widownia może aktywnie uczestniczyć w zabawie, współtworzyć przedstawienie, a także uczyć się zasad, którymi należy kierować się w życiu.
Twórcy „Blaszanego Bębenka” tak mówią o sobie: „Jesteśmy przeciwieństwem masowych teatrzyków, (…) sami jesteśmy aktorami we własnej firmie, nasze stroje są unikalne, szyte na miarę, a o scenariusze dbają osoby wykształcone w najlepszych polskich szkołach filmowych i teatralnych. Mamy nadzieję, że spotkania z nami pozostawią moc niezapomnianych wrażeń i emocji. Zrobimy wszystko, aby dzieci za nami zatęskniły.”
Na oba przedstawienia w Gminie Zamość wstęp był wolny. Oto foto-relacja ze spektaklu w GOK-u.

Skip to content