Domek skrzatów gotowy! Ferie, 26.01.2023

Domek skrzatów gotowy! Ferie, 26.01.2023

Ostatni czwartek ferii, 26.01.2023 r., był bardzo twórczy dla uczestników zajęć w Gminnym Ośrodku Kultury Gminy Zamość w Wysokiem. Miały miejsce warsztaty plastyczno-manualne, które zaczęły się łatwo od kolorowania przygotowanych wcześniej szablonów z elfami i skrzatami. Potem było trudniej, bo następny krok obejmował już „budowlane prace wykończeniowe” w ramach wcześniej zaczętej budowy domu dla skrzatów.

Dom w stanie „surowym” należało udekorować. Trzeba było „wykończyć” m.in. dach z kominem, elewacje, ściany i drzewko przy domku. Gdy już domek z drzewkiem w zagrodzie stanął w pełnej okazałości, można było go już oddać do użytku, ale do kompletu brakowało jeszcze tylko odpowiednich …czapeczek. Żeby dzieci mogły poczuć się jak prawdziwe skrzaty, własnoręcznie wykonały z bibuły zielone czapki. Teraz można już było sprawdzić dom od środka. W pierwszej kolejności zrobili to jego twórcy.
Podsumowaniem wielu pracowitych działań tego dnia była seria zdjęć naszych elfów i skrzatów. Niektórzy rodzice też się załapali. Zapraszamy do obejrzenia foto-galerii z feryjnego GOK-owskiego czwartku.

Ekipa GOK-u

Skip to content